Илшат Гыймаев ТР дәүләт хезмәткәрләренең Электрон мактау тактасына кертелде

2020 елның 3 апреле, җомга

Татарстан Республикасы Президенты каршындагы Кадрлар сәясәте мәсьәләләре советы карары белән Электрон мактау тактасына кертү өчен 15 дәүләт граждан хезмәткәре билгеләнде. ТР Төзелеш, архитектура һәм торак-коммуналь хуҗалык министрлыгыннан мактау тактасына министр урынбасары Гыймаев Илшат Сәхап улы кертелде. Исегезгә төшерәбез, дәүләт хезмәткәрләрен Татарстан Республикасының Электрон мактау тактасына кертү өчен нигез булып түбәндәгеләр тора: аларның һөнәри казанышлары, инициативалары һәм дәүләт органнары вәкаләтләрен гамәлгә ашыруның нәтиҗәлелеген арттыруга шәхси өлеше. Электрон мактау тактасы Татарстан Республикасы Рәсми порталының «Дәүләт граждан һәм муниципаль хезмәт» бүлегендә урнаштырылган.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: