"Татарстан Республикасының архитектура һәм төзелеш буенча дәүләт экспертизасы һәм бәя хасил итү идарәсе" дәүләт автоном учреждениесе эшчәнлек нәтиҗәләре «Ватанны Йолдызы» Ордены белән билгеләп үтелде

2017 елның 22 декабре, җомга

21 декабрьдә Мәскәүдә Президент Отелендә  «Инновацияләр һәм үсеш»  «Рәсәйнең 100 иң яхшы предприятиеләре һәм оешмалары-2017» Халыкара форумы үтте . Эшчәнлеге нәтиҗәләрен төрле тармакларын оешма җитәкчеләре тәкъдим иттеләр: сәнәгать, төзелеш, мәгариф, социаль эш, медицина һ. б.

"Татарстан Республикасының архитектура һәм төзелеш буенча дәүләт экспертизасы һәм бәя хасил итү идарәсе" дәүләт автоном учреждениесе Эшчәнлек нәтиҗәләрен "Татарстан Республикасының архитектура һәм төзелеш буенча дәүләт экспертизасы һәм бәя хасил итү идарәсе" дәүләт автоном учреждениесе начальнигы  Мәҗит Салихов  тәкъдим итте. Форумның оештыру комитеты карары буенча,  Мәҗит Салихов   Рәсәй Федерациясенең икътисадый кодрәтен көчәйтүдә дустанә мөнәсәбәтләрне ныгытуда һәм тарихи, мәдәни һәм рухи байлыкларны тапкырлауда актив эшчәнлеге өчен  «Ватанны Йолдызы» Ордены белән билгеләп үтелде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: