КДАТУда "Hagbert Haus" һәм "Smart Silikat" немец компанияләре вәкилләре белән очрашу узды

2017 елның 15 июле, шимбә

2017 елның 11 июлендә КДАТУның "BFFT.space" архитектура-белем бирү киңлегендә Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ярдәме белән "Smart Silikat" немец компаниясе презентациясе узды, анда төзелеш материаллары һәм конструкцияләре гидроизоляциясе заманча технологияләре тәкъдим ителгән.

"Hagbert Haus" Компаниясе - индивидуаль торак йортлар сегментында премиум класслы йортларын проектлау һәм төзү буенча әйдәп баручы. Яклар Татарстан Республикасы объектларында кулланылган ватанның гидроизоляцион материаллар җитештерү ачылуы белән бәйле заманча немец төзелеш технологияләре гамәлгә кертү максатлары турында үзара хезмәттәшлек турында фикер алыштылар.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: